Calypso- Park Turawa – ostatnia niedziela 11.00 – 12.00 (rodzice siłownia, dzieci mini trampoliny, piłki)

Kraina Elfowa – sala zabaw – druga niedziela 11.00 – 12.30

K2Arena – ścianka wspinaczkowa – druga niedziela 13.00 – 14.30

Uczniowski Klub Sportowy Trolik zaprasza przyjaciół, członków i osoby towarzyszące na 3-dniowy (piątek-niedziela) wyjazd w Beskidy wraz z zabawą andrzejkową.

W programie: Przejazd super autokarem, wyżywienie, zwiedzanie Muzeum Zamkowego w Pszczynie, gimnastyka poranna, hotel z basenem,sauną,jacuzzi, pokoje z balkonem,łazienką, zajęcia Jogi, wycieczki w góry, bal andrzejkowy z konkursami i wróżbami.

Szczegóły oferty do pobrania: TUTAJ

Do czasu zakończenia remontu szatni w PSP nr 5 (grudzień 2019 - styczeń 2020) treningi unihokeja będą odbywać się na dużej sali gimnastycznej w PSP nr 29 o godzinie 17.00 WSZYSTKIE grupy wiekowe.

Natomiast treningi sekcji cyrkowej także w PSP nr 29 (głównego wejścia do szkoły), godziny: 17.30-18.15 – grupa początkująca i 18.15-19.00 grupa zaawansowana

Dziękuję rodzicom, zawodnikom, trenerom i Zarządowi za pomoc w realizacji projektu obecnego. W Filharmonii Opolskiej obchodzono święto 15-lecia wejścia do UE.

Cieszę się, że miałem swoją małą cegiełkę i przyczyniłem się do rozwoju współpracy i koordynacji kilku projektów. Ponieważ wejście do Unii Europejskiej to nie tylko otwarte granice, ale również zmiana mentalności, obalanie stereotypów i wzajemne otwieranie się na partnerów. Podczas uroczystej gali wyróżniono tych najaktywniejszych.

Wyłoniono kilkunastu laureatów nagrody „Partnerstwo bez granic – Opolskie 15 lat w Unii Europejskiej”. Za całokształt współpracy w szczególności z instytucjami i organizacjami z Czech: z Krajów Ołomunieckim, Morawsko- Śląskim i Środkowoczeskim otrzymałem nagrodę „Opolskie Gwiazdy Europy”.

Namówiłem 6 samorządów z województwa opolskiego różnego szczebla do udziału w ciekawych programach, dzięki którym dzieci i młodzież nie nudziły się. Hale w tych samorządach wzbogaciły się o ciężki, potrzebny sprzęt sportowy, który jest wykorzystywany w wielu dyscyplinach sportowych.

Byłem, obecnie jestem pomysłodawcą i koordynatorem projektów UE m.in.:
  1. „Liga Unihokeja Euroregionu Pradziad” (2009-2010),
  2. „Wycieczki i turnieje dzieci z Euroregionu Pradziad” (2011-2012),
  3. „Śpiew, tańce i sport dzieci z Jesioników” (2013-2014),
  4. „Zostanę unihokeistą i zwiedzę Czechy i Polskę”(2015),
  5. „Młodzi unihokeiści poznają polski i czeski Śląsk” (2017),
  6. „W unihokej gramy, gramy w całej Europie.Florbal hrou, hrajeme napric Evropou.” (06.2018-05.2019).

Wszystkie projekty były współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa, realizowanych w ramach Funduszu Mikroprojektów Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007 – 2013, a ostatni projekt w ramach Funduszu Mikroprojektów w Euroregionie Pradziad Program INTERREG V-A Republika Czeska – Polska – Przekraczamy Granice 2014-2020.

Za sprawą tych projektów na pogranicze polsko-czeskie sprowadzono sprzęt unihokejowy do wielu szkół, hal w Euroregionie Pradziad za kwotę ponad 250.000 zł po polskiej stronie i za drugą taką kwotę po stronie czeskiej. Już setki dzieci dzięki tym projektom rozpoczęło swoją przygodę z unihokejem i obecnie gra w ligach seniorów, juniorów w Polsce i Czechach.

Lecz to nie tylko sport, lecz także wycieczki krajoznawcze, wymiana letnia młodzieży, nauka języka czeskiego, zwiedzanie zabytków. Dzięki projektom gminy i szkoły poznały formę wsparcia w ramach programów Stowarzyszenia Euroregion Pradziad i teraz systematycznie piszą projekty dla społeczności lokalnej - w różnych obszarach współpracy.

Doświadczony zapraszam przedstawicieli innych opolskich samorządów do udziału w takich projektach, ponieważ znam wielu partnerów zagranicznych i organizacje pozarządowe (w różnych dziedzinach, w szczególności: sportu i kultury), które chętnie przyłączą się i będą rzetelnymi partnerami, o co w obecnych czasach jest bardzo trudno.

16 marca urodziny Trolika zapraszamy na trampoliny najlepsze w Opolu na Wrocławską i ciasta, tort i lody całą Twoją rodzinę…

Zapraszamy z osobami towarzyszącymi na szalony wyjazd do luksusowego hotelu w Londynie (Lądku Zdrój z termami w Velkich Losinach). Wyjazd po kosztach z możliwością wejścia do term w Czechach – w załączeniu oferta i tylko dwa dni urlopu.

W cenie pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie, fitness, aquaerobik, wycieczki nordic walking, bale, karaoke, zabawy, DJ, mecze piłki wodnej, sauny, jacuzzi itd… To już 17 wycieczka dla naszych znajomych i rodziców z Klubu. Oferta - PDF

Trenerzy

Trener Przemysław Parkitny

mgr Przemysław Parkitny

Trener unihokeja
ukstrolik@trolik.pl
tel: + 48 660 740 382
Trener Bartosz Birecki

mgr Bartosz Birecki

Trener unihokeja
Trener żonglerski Krzysztof Riewold

Krzysztof Riewold

Żonglerka artystyczna
Trener Dorota Gizińska

mgr Dorota Gizińska

Trener unihokeja