Na zbliżające się Święta pragniemy złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze. Kolejny zaś Rok 2019 niech będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń.

Obecność obowiązkowa na turnieju!

Zbiórka dzieci z UKS Trolik w PSP nr 29 w dniu 29.12.2018 r. – sobota o godz. 9.30 na dużej sali.

Wystąpią drużyny z UKS Błyskawica Kołaczkowo (Wielkopolska), PUKS Trzebinia (Małopolska),PSP Domecko (Gmina Komprachcice) i UKS Trolik Opole (woj.opolskie).Prosimy rodziców o pomoc w przygotowaniu słodkiego poczęstunku dla przybyłych z daleka gości, w szczególności pierniki świąteczne, aby każde dziecko dostało po 3 pierniczki do wyjazdowej torebki. Prosimy rodziców o upieczenie ciast dla dzieci, kierowców i trenerów przybyłych.

O spytanie w firmach, czy nie mają gadżetów dla najlepszych zawodników i małych upominków dla wszystkich. Zapraszamy starszych zawodników do pomocy w obsłudze technicznej i sędziowskiej zawodów. Rodziców prosimy o zgłoszenie się, aby wystąpić w roli ŚW. MIKOŁAJA i ANIOŁKÓW. Mamy super profesjonalne stroje. Za odwagę super niespodzianka! Dla wszystkich dzieci chcemy zorganizować ładne nagrody i posiłek ciepły – może uda się pizze! Zgłaszanie bezpośrednio do trenerów lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program wycieczki był bardzo bogaty, zawsze, gdy są dzieci, dla nich specjalny program.

Dodatkowo oprócz wycieczki do Browaru Żywiec pojechaliśmy zobaczyć GIGA OWADY, Słowację i karczmę z XVIII wieku. Graliśmy w piłkę wodną na basenie- mamy fajne bramki oraz zamiast 2 imprez wieczornych odbyły się cztery.

Zobacz galerię

W unihokej gramy, gramy w całej Europie
Florbal hrou, hrajeme napric Evropou

Wyjazd autokaru na II Turniej Unihokeja polsko-czeski w dniu 24.11.2018 r. o godz. 8.00 z parkingu Lidla ul. Oleska 70, koło Okrąglaka.

Najmłodsi mogą jechać z rodzicami. Zapraszamy grupę cheerleaders – dla chętnych osób pompony.

Można zabrać około 11.30 dzieci z grup 6-7 lat i 8-10 lat, ponieważ oni będą kończyć wcześniej zawody. Po zawodach około godziny 13.30 przejazd na lotnisko.

ZIMOWISKO 2019 UKS TROLIK z balem karnawałowym, kinem 5D, pontonami na iglaku i warsztatami cyrkowymi półfinalisty "Mam Talent"

W unihokej gramy, gramy w całej Europie

Dzieci z UKS Trolik mają bezpłatny transport, dofinansowany sprzęt, wyżywienie w czasie zawodów, wycieczki.

  1. Pierwszy turniej unihokeja projektu UE 20.10.2018 w Opolu w PSP nr 29. Zobacz galerię...

  2. Drugi turniej unihokeja UE 24.11.2018 Komprachcice. Zobacz galerię...


PLIKI DO POBRANIA (PDF):

WCZASY DLA AKTYWNYCH

Miejsce: Góry Opawskie, Kompleks Hotelowy "Chrobry", Pokrzywna 69

TERMIN: 25-28.06.2018 r. (poniedziałek-czwartek)

Trenerzy

Trener Przemysław Parkitny

mgr Przemysław Parkitny

Trener unihokeja
ukstrolik@trolik.pl
tel: + 48 660 740 382
Trener Bartosz Birecki

mgr Bartosz Birecki

Trener unihokeja
Trener żonglerski Krzysztof Riewold

Krzysztof Riewold

Żonglerka artystyczna
Trener Dorota Gizińska

mgr Dorota Gizińska

Trener unihokeja