NABÓR 2021/2022
NABÓR 2021/2022

ZAPRASZAMY CHŁOPCÓW I DZIEWCZĘTA W WIEKU 7-16 LAT DO UDZIAŁU W LIDZE OGÓLNOPOLSKIEJ ORAZ POLSKO-CZESKIEJ UNIHOKEJA

ZAPRASZAMY DZIEWCZĘTA I CHŁOPCÓW W WIEKU 7-15 LAT DO UDZIAŁU W LIDZE OGÓLNOPOLSKIEJ
ORAZ POLSKO-CZESKIEJ UNIHOKEJA

WAKACJE WŁOCHY
WŁOCHY
OBÓZ MŁODZIEŻOWY
27 czerwca – 11 lipca 2022
Miejsce: Hotel Bellelli w Cesenatico / Włochy. Atlanica i Mirabilandia w cenie.
SEKCJA UNIHOKEJA
SEKCJA UNIHOKEJA
Floorball, czyli unihokej to szybka i bezpieczna wersja hokeja halowego. Gra się pustą, lekką, plastikową piłką i tak samo niegroźnymi kijami zakończonymi łopatkami. Daje satysfakcję z gry wszystkim jej uczestnikom dzięki możliwości zdobywania punktów przez każdego grającego .
previous arrow
next arrow

SEKCJA UNIHOKEJOWA

TRENINGI UNIHOKEJA SEZON 2021/2022

WSZYSTKIE GRUPY WIEKOWE   –  16.30 – 18.00

SALA GIMNASTYCZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

NR 5 W OPOLU.

OBUWIE ZAMIENNE I STRÓJ SPORTOWY OBOWIĄZKOWE!!!!!

Floorball, czyli unihokej to szybka i bezpieczna wersja hokeja halowego. Gra się pustą, lekką, plastikową piłką i tak samo niegroźnymi kijami zakończonymi łopatkami. To świetna forma spędzania wolnego czasu i przyjemny sposób na poprawę kondycji przed rozgrywkami na mistrzostwach Polski, gdzie występuje Trolik Opole.

Unihokej spełnia wymagania, jakie powinno się stawiać sportom dla najmłodszych. Jest sportem – zabawą, nacechowaną dużą dynamiką, walorami wychowawczymi, zaspokajającą potrzebę aktywności ruchowej i walki sportowej. Daje satysfakcję z gry wszystkim jej uczestnikom dzięki możliwości zdobywania punktów przez każdego grającego i uczy postawy fair play.

Jest grą bezpieczną, wyzwala wiele emocji i daje uczestnikom wiele satysfakcji, radości. Jej dostępność, proste zasady gry i tani sprzęt, to tylko niektóre atuty… Dzieci biorą udział w turniejach międzynarodowych i krajowych unihokeja. Występują w lidze polsko-czeskiej. Dzięki projektom UE dzieci mają dofinansowane sprzęt, wyjazdy i obiady w czasie zawodów.

Co miesiąc dzieci u naszych przyjaciół uczestniczą w bezpłatnych zajęciach na ściance wspinaczkowej K2Arena, sali zabaw Kraina Elfowa, zajęciach fitness a rodzice siłowni – Calypso.

Proszę o pytania szczegółowe po godz. 16.00
Przemysław Parkitny – Prezes Zarządu, trener unihokeja tel. 660 740 382 lub e-mail ukstrolik@trolik.pl

Dołącz do nas!

Facebook
YouTube

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/users/box1/public_html/trolik.pl/wp-includes/plugin.php on line 452