Trener Przemysław Parkitny

- Prezes Zarządu, trener unihokeja grupy klas I-III

mgr administracji oraz mgr politologii i nauk społecznych (ze specjalizacją socjologiczną), absolwent studiów podyplomowych: zarządzania NGO oraz menadżera sportu; uczestnik wielu szkoleń dot. III sektora, w tym m.in. dot. działalności i procedur prawnych w NGO; trener umiejętności miękkich i prawa samorządowego, pisania ofert i rozliczania projektów; pierwszy pełnomocnik Prezydenta Miasta Opola ds. współpracy z NGO.

Trener Bartosz Birecki

- trener unihokeja

Od 2010 roku aktywnie działa i organizuje imprezy sportowo-rekreacyjne. Animator sportu dzieci i młodzieży. W 2013 roku zaszedł z grupą Juniorów Młodszych do turnieju finałowego rozgrywek Mistrzostw Polski Unihokeja. Instruktor Unihokeja.

Trener żonglerski Krzysztof Riewold

- trener żonglerski

Półfinalista Mam Talent TVN.

Od 2005 roku pasjonat kuglarstwa. Na swoim koncie ma kilkaset występów na terenie Szwajcarii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Francji oraz całej Polski. Instruktor grupy cyrkowej "Cudaki" oraz "Trolik Opole".

Trenerka Dorota Gizińska

- trener unihokeja

Od kwietnia 2017 roku trenerka dzieci od 6 do 8 lat w sekcji unihokeja UKS Trolik; w roku 2004 uzyskała tytuł magistra na studiach wyższych Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej. Tam zdobyła przygotowanie pedagogiczne jak i uprawnienia do prowadzenia gimnastyki korekcyjnej.